طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس

طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس

یکی از روش های راه اندازی و طراحی یک سایت فروشگاهی استفاده از افزونه ی محبوب ووکامرس است که به شما اجازه می دهد در سریعترین زمان فروش آنلاین محصولات خود را آغاز کنید .

با ما باشید تا برخی ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس را مرور کنیم.

رایگان بودن ووکامرس :

افزونه ووکامرس از سال ۲۰۱۱ به صورت رایگان برای سایت های وردپرسی معرفی شد ، یکی از مهمترین ویژگی های افزونه که باعث محبوبیت آن و شروع استفاده از آن شد رایگان بودن ووکامرس بود که باعث گردیده امروزه بیش از ۵ میلیون سایت فروش خود را از طریق این افزونه انجام دهند.

بروز رسانی دائمی و رفع ایرادات و افزودن ویژگی های جدید:

از آنجایی که افزونه ووکامرس به صورت متن باز در اختیار همگان قرار گرفته است. افراد بسیاری در توسعه آن مشارکت می ورزند به همین دلیل به صورت دائمی بروز می شود و ایرادات و باگ های آن اصلاح می گردد و همچنین ویژگی های مورد نظر به آن اضافه می شود.

رایگان بودن ووکامرس

قابل توسعه بودن :

یکی از مفید ترین ویژگی های ووکامرس قابل توسعه بودن آن است.

شما می توانید براحتی قالب و افزونه های دیگری برای ووکامرس توسعه دهید. که قابلیت های جدیدی را به وب سایت شما اضافه کند. و این باعث می شود که طراحی سایت های فروشگاهی با ووکامرس جذاب تر و تغییرات و اصلاحات راحت تر باشد.

افزونه های اضافی رایگان و تجاری :

همانطور که در بالا گفته شد ووکامرس توسعه پذیر است. از همین جهت بسیاری از برنامه نویسان افزونه های مرتبط با ووکامرس را توسعه داده اند که امکانات زیادی را وارد سایت شما می گرداند. این افزونه گاها رایگان و گاها فروشی هستند ، برخی نیز با امکانات حداقلی رایگان ارائه می شود و در صورت خواست شما نسخه کامل را خریداری کرده و امکانات کامل را دریافت می نمایید.

قالب ها و پوسته های فراوان وکامسر

وجود قالب ها و پوسته های فراوان :

توسعه پذیر بودن ووکامرس به افزونه ها محدود نمی شود. شما میتوانید قالب ها ( پوسته ی سایت ) را هم توسعه داده یا از مارکت های معتبر خریداری کرده.

برخی قالب ها نیز رایگان به شما ارائه می شود که با جتسجو در اینترنت آنها را می یابید.

جهت طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس می توانید با کارشناسان یلدا مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *