طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس

یکی از روش های راه اندازی و طراحی یک سایت فروشگاهی استفاده از افزونه ی محبوب ووکامرس است که به شما اجازه می دهد در سریعترین زمان فروش آنلاین محصولات خود را آغاز کنید .

با ما باشید تا برخی ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس را مرور کنیم.

رایگان بودن ووکامرس :

افزونه ووکامرس از سال ۲۰۱۱ به صورت رایگان برای سایت های وردپرسی معرفی شد ، یکی از مهمترین ویژگی های افزونه که باعث محبوبیت آن و شروع استفاده از آن شد رایگان بودن ووکامرس بود که باعث گردیده امروزه بیش از ۵ میلیون سایت فروش خود را از طریق این افزونه انجام دهند.

بروز رسانی دائمی و رفع ایرادات و افزودن ویژگی های جدید:

از آنجایی که افزونه ووکامرس به صورت متن باز در اختیار همگان قرار گرفته است ، افراد بسیاری در توسعه آن مشارکت می ورزند به همین دلیل به صورت دائمی بروز می شود و ایرادات و باگ های آن اصلاح می گردد و همچنین ویژگی های مورد نظر به آن اضافه می شود.

قابل توسعه بودن :

یکی از مفید ترین ویژگی های ووکامرس قابل توسعه بودن آن بدون نیاز به اصلاح ساختار اصلی پلاگین است شما می توانید براحتی قالب و افزونه های دیگری برای ووکامرس توسعه دهید که قابلیت های جدیدی را به وب سایت شما اضافه کند. و این باعث می شود که طراحی سایت های فروشگاهی با ووکامرس جذاب تر و تغییرات و اصلاحات راحت تر باشد.

افزونه های اضافی رایگان و تجاری :

همانطور که در بالا گفته شد ووکامرس توسعه پذیر است و از همین جهت بسیاری از برنامه نویسان افزونه های مرتبط با ووکامرس را توسعه داده اند که امکانات زیادی را وارد سایت شما می گرداند. این افزونه گاها رایگان و گاها فروشی هستند ، برخی نیز با امکانات حداقلی رایگان ارائه می شود و در صورت خواست شما نسخه کامل را خریداری کرده و امکانات کامل را دریافت می نمایید.

وجود قالب ها و پوسته های فراوان :

توسعه پذیر بودن ووکامرس به افزونه ها محدود نمی شود و شما میتوانید قالب ها ( پوسته ی سایت ) را هم توسعه داده یا از مارکت های معتبر خریداری کرده و استفاده نمایید .

برخی قالب ها نیز رایگان به شما ارائه می شود که با جتسجو در اینترنت آنها را می یابید.

جهت طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس می توانید با کارشناسان یلدا مشورت کنید.

5/5
دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به یلدا و مشتریان بزرگ مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهای بزرگی در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان بزرگ مان حضور دارند و با مهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارنامه اینترنتی شان را آغاز کرده اند.

طراحی سایت در اصفهان

– سئو در اصفهان

– طراحی گرافیک در اصفهان

– تولید محتوا در اصفهان

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#