سئو در اصفهان

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که سئو چیست یا “کاربرد سئو برای کسب و کارها چیست”. اگر بخواهیم به طور خلاصه به این سوال پاسخ دهیم، به تمام روش‌هایی که متخصصان کامپیوتر به کار می‌برند تا سایت شما در نتایج گوگل بهتر دیده شود و دسترسی به سایت شما راحت‌تر شود، سئو گفته می شود. این اقدامات می‌تواند از لحاظ رعایت مسائل تکنیکی و فنی، محتوایی، اصلاح مقالات سایت شما، باز طراحی و تغییرات بنیادی در ظاهر یا داده‌های وب سایت موجود باشد.

 در واقع سئو به کمک کسب و کارها می‌آید تا با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، سایت شما بتواند با رتبه بهتری وارد نتایج گوگل شده، زودتر از رقبا دیده شوید و در نتیجه، فروش بالاتری را تجربه نمایید. گروه دیجیتال مارکتینگ یلدا با 20 سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات و تجربه همکاری با شرکت‌های بزرگ و کوچک، افتخار دارد تا به تمامی کسب و کارهای سازمانی و محلی، حوزه‌ی سئو نیز یاری رساند. برای آشنایی با روند کار ما، در ادامه توضیحی مختصر درباره هرکدام از فعالیت‌های انجام گرفته در این حوزه ها بیان می‌کنیم:

سئو تصاویر

از دیگر راه‌های سئو و بهینه‌سازی موتور جستجو، مشخص‌تر نمودن موضوع سایت برای گوگل و نوشتن موضوع در محتواهای تصویری مثل عکس‌ها است. در واقع گوگل این قابلیت را به صاحبان سایت میدهد که در تصاویر یک صفحه، مفهوم تصویر را در قالب ALT (به معنای مفهوم و معنا وارد کنند تا محتواهای سایت به جز متن، براساس محتوای تصاویر نیز دسته بندی و سئو شوند). از قدرت سئو تصاویر، همین بس که یک عکس که با تمامی اصول، سئو شده باشد همزمان میتواند هم قدرت صفحه را بالا ببرد و هم در بخش تصاویر گوگل ظاهر شود.
ما در شرکت یلدا افتخار داریم سئوی داخلی و خارجی را بر مبنای آخرین متد و فناوری‌های روز دنیا انجام داده و در مسیر پیشرفت سایت شما در کنارتان قرار بگیریم تا برای طراحی سایت اصولی و استاندارد هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید. در ادامه به سوالات شما در حوزه سفارش سئو می پردازیم.

سئو خارجی

سئو خارجی ( SEO Off-Page/ Off-Site) تمام اقداماتی است که لازم است از سمت بیرون از سایت شما برای بهبود سایت انجام پذیرد مثل ارجاع مقالات سایت‌های مختلف به مطالب سایت شما یا نام بردن از شما در سایت‌های خبری یا هر اتفاقی که درباره سایت شما است ولی مبدا آن از خود سایت شما نیست.
به عنوان مثال وقتی که از یک دامنه‌ی یکتا در فضای اینترنت، به دامنه و سایت شما لینکی داده می‌شود، در واقع لینک سازی خارجی یا سئو خارجی صورت میگیرد. یکی از معیارهای مهم گوگل برای ارزش دهی سایتها، معیار اعتبار سایت (Authority Site) است که بهترین راه برای بهبود این معیار، استفاده از سئو خارجی (Off-Page SEO) است.

سئو داخلی

سئو داخلی (SEO On-Page) به مجموعه اقدامات فنی و محتوایی گفته میشود که در مورد عناصر و اجزای داخلی سایت صورت می‌پذیرد. برای مثال ایجاد ارتباط بین محتواهای یک سایت با یکدیگر یا لینک سازی کلمات مرتبط با هم و راهنمایی کاربر در معرفی صفحات مشابهی که در سایت وجود دارد. جالب است بدانید که اصلی ترین قسمت سئو در همین بخش سئوی داخلی اتفاق می‌افتد زیرا گوگل برای درک محتوای سایت شما، سئوی داخلی را در اولویت قرار می دهد.

جشنواره ویژه نوروز 1402

عیدانه دیجیتال مارکتینگ یلدا به صاحبان کسب و کار برای آغاز سالی پر فروش. بررسی رایگان وب سایت‌تان و ارائه پروپوزال، هدیه ما به شما است. فقط از تاریخ 1402/1/1 تا 1402/2/2 فرصت دارید تا جز 10 کسب و کار برگزیده باشید و سال جدید را با بهبود عملکرد وب‌سایت و رونق فروش‌تان آغاز کنید.

قیمت سئو سایت در اصفهان

یکی از اولین سوال‌ها در سفارش سئوی سایت، قیمت سئو هست زیرا این دغدغه امری مهم خصوصا در فعالیت‌های سئو و دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و در شهرهای دیگر ایران است. اگر بخواهیم به طور خلاصه و دقیق به این سوال پاسخ دهیم، قیمت سئو در واقع بر اساس دو اصل زمان و کیفیت تعیین می‌شود. سئو یک فعالیت دراز مدت است که نیازمند زمان و تخصص بالا است. موضوع بلند مدت بودن هدف‌های سئو باعث شده که قیمت این خدمات ثابت نبوده و تعیین آن به مسئله‌ای تخصصی تبدیل گردد که نیاز به بررسی‌های بیشتر داشته و بدون دقت به موضوع سایت، پتانسیل‌ها و اهداف، قیمت گذاری در این باره بی معنا و غیر تخصصی خواهد بود.
در دیجیتال مارکتینگ یلدای اصفهان ما تصمیم گرفته‌ایم که با کیفیت‌ترین خدمات سئو را با منصفانه‌ترین قیمت ارائه کنیم تا همه کسب و کارها بتوانند از سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز بهره مند شده و ما شاهد پیشرفت و رونق همه کسب و کارها در کنار خود باشیم.

خدمات پس از فروش

در یلدا همیشه سعی بر این داشته‌ایم که نام نیکی که سالها برای خود به ارمغان آورده‌ایم را به نوعی همیشه زنده نگاه داریم. با استناد به این موضوع همواره سعی ما بر آن بوده تا برترین خدمات پس از فروش سئو سایت در اصفهان و برای اولین بار در ایران ارائه دهیم که فعالیتی منحصر به فرد و در نوع خود سفارشی شده بر اساس نیاز شما خواهد بود. تمامی این خدمات توسط تیم متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ یلدا و پس از آنالیز کامل سایت شما، ارائه پروپوزال و استراتژی اختصاصی برای سایت شما صورت می پذیرد تا با تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، شما را در سریع رسیدن به این اهداف یاریگر باشیم.

پشتیبانی لحظه ای

پشتیبانی شرکت یلدا در تمامی مراحل ادامه داشته و شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، مشاوره‌ی حضوری یا حتی ایمیل با تیم ما و متخصصان هر دپارتمان به صورت اختصاصی در ارتباط بوده و همیشه از خدمات پشتیبانی و مشاوره تیم‌های فنی و مهندسی ما برخوردار باشید.

آموزش

از دیگر خدمات یلدا سیستم، ارائه آموزش‌های تخصصی به سازمان‌ها و کسب و کارها است و شما بعد از رسیدن به جایگاه مورد نظرتان، می‌توانید با این آموزش‌ها، جایگاه خود را حفظ کرده و همیشگی نمایید.

پشتیبانی 20 ساله

به دلیل توجه ما بر کیفیت خروجی کار و پاسخگویی همیشگی، بعد از تحویل سئوی صفحه‌ی مورد نظرتان، تا بیست سال آینده در قالب مدیریت وب سایت یا مشاوره همیشه در کنارتان خواهیم ماند. فروش برای ما یک هدف نیست، بلکه شروع یک تعهد است.

سئو نام برند

بعد از جلسه بررسی سایت شما و تعیین کلمات مورد نظر برای سئوی وب سایت شما، تمام مسیر و گام‌های رسیدن نام برندتان به رتبه‌ی یک گوگل را با طرحی مشخص و دقیق شرح خواهیم داد تا با خیالی راحت در جهت بهبود سایت شما، با هم قدم بر داریم.

خدمات پس از فروش
پشتیبانی وب سایت
نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در مورد سئو سایت، باز طراحی سایت ، گرافیک و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ سوالی دارید، از ما بپرسید. جهت مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری رایگان، اطلاعات تماس‌تان را ثبت کنید.

سوالات متداول

ما با جمع آوری پر تکرارترین سوالات مشتریان‌مان، سعی کرده ایم پاسخگوی سوالات شما نیز باشیم. اگر سوالی دارید که نیاز به مشاوره و راهنمایی در این حوزه دارید، با ما تماس بگیرید.

یک وب سایت ایده آل که از لحاظ بخش تکنیکال در یک سطح قابل قبولی از طراحی قرار داشته باشد و با فرض این که این وب سایت چند روز یکبار آپدیت شده است، مدت زمان سئوی هر کلمه میتواند از 6 ماه تا 2 سال ادامه داشته باشد.

بخش بزرگی از سئو تولید محتوای آن است. شما تنها با داشتن یک محتوای قوی میتوانید فعالیت سئوی خود را آغاز کنید. پاسخ این سوال هم بله است! ما برای کلمات مورد نظر توافقی با شما بعد از تحویل پروژه به صورت مستمر محتوای سئو شده در راستای هدفتان با یک تقویم محتوایی کامل در وبسایتتان منتشر میکنیم که تمام در راستای هدف و موضوع کسب و کارتان است.

هزینه های مخفی سئو اکثرا متشکل از هزینه ی تولید و انتشار رپورتاژها، شارژ ماهانه بک لینک ها و هزینه تبلیغات همسان و کلیکی است که ما بعد از توافق تمام این هزینه ها را به شما اعلام میکنیم.

هزینه های مخفی سئو اکثرا متشکل از هزینه ی تولید و انتشار رپورتاژها، شارژ ماهانه بک لینک ها و هزینه تبلیغات همسان و کلیکی است که ما بعد از توافق تمام این هزینه ها را به شما اعلام میکنیم.

مراحل انجام سئو سایت

📌 بررسی کلمات کلیدی: ما در اولین گام پروژه کلمات کلیدی مورد نظر را بررسی و امکان سنجی میکنیم. آنالیز کلمات از لحاظ قدرت کلمات، رقبای موجود، بررسی پتانسیل ها و ارائه استراتژی بر اساس این موارد صورت می‌پذیرد. وجه تمایز شرکت‌های مختلف سئو، علاوه بر دانش فنی، تجربه‌های قبلی در هر حوزه سایت هست که کارنامه یلدا در این مورد درخشان است.

📌 بررسی وب سایت و زیر ساخت‌ها: بعد از بررسی کلمات، وب سایت شما از لحاظ آپدیت بودن، سرعت، گرافیک بازخورد سرور و ریسپانسیو بودن و … بررسی می‌گردد تا میزان موفقیت پروژه‌ی سئو و زمان قطعی حصول نتیجه محاسبه و به صورت دقیق اعلام گردد.

📌 تقویم محتوایی: در گام بعدی از امکان سنجی انجام پروژه، نوبت به تدوین تقویم محتوایی و اعلام نتایج می رسد. بسیار با اهمیت است که مقالات به روز و مفید بوده و از لحاظ معنایی و محتوایی با یکدیگر ارتباط داشته باشند.

📌 لینک سازی‌های داخلی و خارجی: بعد از مرتبط ساختن محتواهای داخلی با هم، لینک سازی خارجی از طریق رپورتاژ آگهی و تبلیغات در وب سایت‌های دیگر انجام می‌پذیرد. شناخت رسانه‌ها و سایت‌هایی که برای هر نوع سایت پاسخ گو باشد امری است که در سایه تجربه‌های متعدد، میسر می‌گردد.

📌 بروزرسانی مستمر محتوا: برای اینکه محتواهای موجود از نظر گوگل و مخاطبین ارزشمند باشد باید مطالب قبلی و اولیه با آپدیت مستمر به روز رسانی گردند. این مسئولیت در شرکت یلدا بر عهده تیم تولید محتوا و سئو خواهد بود.

📌 تحویل پروژه: در نهایت نیز با رسیدن سایت شما به صفحه اول نتایج مرورگرها و قرارگرفتن در جایگاه 1 تا 5 نتایج گوگل، پروژه قابل تحویل به شما خواهد بود.

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که سئو چیست یا “کاربرد سئو برای کسب و کار ها چیست” . اگر بخواهیم به طور خلاصه به این سوال پاسخ دهیم ، به تمام روش هایی که متخصصان کامپیوتر به کار می برند تا سایت شما در نتایج گوگل بهتر دیده شود و دسترسی به سایت شما راحت تر شود، سئو گفته می شود . این اقدامات می تواند از لحاظ رعایت مسائل تکنیکی و فنی ، محتوایی، اصلاح مقالات سایت شما، بازطراحی و تغییرات بنیادی در ظاهر یا داده های وب سایت موجود باشد. در واقع سئو به کمک کسب و کارها می آید تا با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، سایت شما بتواند با رتبه بهتری وارد نتایج گوگل شده، زودتر از رقبا دیده شوید و در نتیجه، فروش بالاتری را تجربه نمایید. گروه دیجیتال مارکتینگ یلدا با 20 سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات و تجربه همکاری با شرکت های بزرگ و کوچک، افتخار دارد تا به تمامی کسب و کارهای سازمانی و محلی، حوزه ی سئو نیز یاری رساند. برای آشنایی با روند کار ما، در ادامه توضیحی مختصر درباره هرکدام از فعالیت های انجام گرفته در این حوزه ها بیان می پردازیم:

سئو خارجی

سئو تصاویر

سئو داخلی

خدمات پس از فروش

در یلدا همیشه سعی بر این داشته ایم که نام نیکی که سالها برای خود به ارمغان آورده ایم را به نوعی همیشه زنده نگاه داریم. با استناد به این موضوع همواره سعی ما بر آن بوده تا برترین خدمات پس از فروش سئو سایت را در اصفهان و برای اولین بار در ایران ارائه دهیم که فعالیتی منحصر به فرد و در نوع خود سفارشی شده بر اساس نیاز شما خواهد بود. تمامی این خدمات توسط تیم متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ یلدا و پس از آنالیز کامل سایت شما، ارائه پروپوزال و استراتژی اختصاصی برای سایت شما صورت می پذیرد تا با تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت، شما را در سریع رسیدن به این اهداف یاریگر باشیم.

پشتیبانی 20 ساله

سئو نام برند

آموزش

پشتیبانی لحظه ای

جشنواره ویژه نوروز 1402

عیدانه دیجیتال مارکتینگ یلدا به صاحبان کسب و کار برای آغاز سالی پر فروش. بررسی رایگان وب سایت تان و ارائه پروپوزال، هدیه ما به شما است. فقط از تاریخ 1402/1/1 تا 1402/2/2 فرصت دارید تا جز 10 کسب و کار برگزیده باشید و سال جدید را با بهبود عملکرد وب سایت و رونق فروش تان آغاز کنید.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#