طراحی و گرافیک در اصفهان

در دنیای رنگارنگ امروز، آنچه به چشم می آید طراحی گرافیک قوی است. شاخصی که در نگاه اول، میان شما با دیگر رقیبان‌تان تمایز ایجاد می‌کند. در واقع هنر گرافیک، زبان بصری کسب و کار شما است که پیام‌تان را در معرفی خود به صورت دقیق، صریح  و با سرعت انتقال می‌دهد. زبانی گویا و جهانی که برای فهم آن نیاز به هیچ ابزار یا دانش خاصی نیست.

برقراری تعامل مناسب با مخاطبان می‌تواند رمز موفقیت شما در کسب و کارتان شود. طراح گرافیک باید این توانمندی را داشته باشد که به صورتی هنرمندانه و حرفه‌ای، بهترین طرح ممکن را برای کسب و کار شما ارائه دهد. تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با برخورداری از کارشناسان حرفه‌ای در این زمینه آماده است تا با کسانی که از اهمیت بروز و حرفه‌ای بودن آگاه بوده و آن را لازمه ادامه حیات کسب و کار خود می‌دانند، همکاری نماید.

طرح های انحصاری مخصوص هر برند

یکی از عواملی  متمایز کننده هر برند، پرهیز از تکرار است که سبب تثبیت، رشد و ارتقاء برند می‌شود. در دیجیتال مارکتینگ یلدا، طراحی‌ها، منحصر به فرد و اختصاصی است و هر کسب و کار از طرحی نو، خاص و اصیل برخوردار می‌شود.

ارائه طراحی‌های ایده پردازانه و خاص

طراحی قوی و حرفه‌ای، کسب و کار شما را در ذهن مخاطب تثبیت می کند و منجر به جذب لید، تکرار ارتباط، اعتماد و در نهایت انتخاب شما و افزایش سودآوری‌تان می‌گردد.

دپارتمان تخصصی طراحی گرافیک

هرکسب و کاری نیازمند طراحان خوش ذوق وایده پرداز است. در تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا، کار طراحی بصورت گروهی و با تشکیل اتاق فکر و ایده پردازی انجام می‌شود.

جشنواره ویژه نوروز 1402

عیدانه دیجیتال مارکتینگ یلدا به صاحبان کسب و کار برای آغاز سالی پر فروش. بررسی رایگان وب سایت‌تان و ارائه پروپوزال، هدیه ما به شما است. فقط از تاریخ 1402/1/1 تا 1402/2/2 فرصت دارید تا جز 10 کسب و کار برگزیده باشید و سال جدید را با بهبود عملکرد وب‌سایت و رونق فروش‌تان آغاز کنید.

نمونه کارها

قیمت طراحی گرافیک اصفهان

قیمت هر طراحی متناسب با میزان کیفیت آن است و دیجیتال مارکتینگ یلدا تلاش کرده تا  با با رعایت کیفیت، خدمات خود را با قیمت منصفانه و مقرون به صرفه، ارائه دهد. جهت اطلاع از تعرفه قیمت‌های طراحی گرافیک می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش

بعد از تمامی مراحل طراحی تا تحویل وب سایت ما شما را بعد از تحویل تنها نمیگذاریم! شما بعد از تحویل وب سایت و تایید تمامی بخش‌ها تا 20 سال تمام پشتیبانی تیم ما را بدون قید و شرط خواهید داشت. در این فرایند پشتیبانی میتوانید تمامی سوالاتتان را با تیم و کارشناسان ما در رابطه با سئو، گرافیک، تولید محتوا و بخش‌های فنی سایت بپرسید و پاسختان را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. اما تیم ما یک سری از فعالیت‌هایی که شما بعد از تحویل وب سایت نیاز دارید را نیز جمع آوری کرده است که در صورت لزوم تمامی آنها را به رایگان در خدمتتان قرار میدهد.

پشتیبانی آنلاین

در هرکجا که باشید میتوانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید، طراحی مورد نظر خود را سفارش دهید. در طول پروسه طراحی، ویرایش مورد نظرتان اعمال می‌شود و همواره درجریان مراحل پیشرفت سفارش خود هستید.

آماده سازی در تاریخ مورد نیاز مشتری

خوش قول هستیم و کارتان را به موقع تحویل می‌دهیم!

طراحی دوباره و به روزرسانی طرح ها

همسو و همزمان با پیشرفت و گسترش کارتان، طراحی‌تان نیز به روز می‌شود و طرح‌هایی جدید و متناسب با کارتان به شما ارائه می گردد.

کمک به گسترش برندینگ

باتوجه به مهارت و تجربه خود در زمینه برند سازی، به کسب و کارهای کوچک کمک خواهیم کرد که تبدیل به برند شوند و کسب وکارهای بزرگ، خوش نام بمانند.

خدمات پس از فروش
پشتیبانی وب سایت

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در مورد سئو سایت، باز طراحی سایت، گرافیک و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ سوالی دارید، از ما بپرسید. جهت مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری رایگان، اطلاعات تماس‌تان را ثبت کنید.

سوالات متداول

ما با جمع آوری پر تکرارترین سوالات مشتریان‌مان، سعی کرده‌ایم پاسخگوی سوالات شما نیز باشیم. اگر سوالی دارید که نیاز به مشاوره و راهنمایی در این حوزه دارید، با ما تماس بگیرید.

طی یک جلسه حضوری با گرافیست شرکت، لیستی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به سوالات آن پاسخ دهید. همچنین گرافیست ما بایدها و نبایدهای مد نظرتان را در خصوص طرح وب‌سایت یادداشت میکند، بر اساس نظر و سلیقه شما اتود صفحه اصلی وب سایت زده می‌شود و با تایید نهایی‌تان، وارد فاز عملیاتی می‌شود.

لوگو هویت برند شما است که در ذهن می‌ماند و شما را از سایرین متمایز می‌کند. با شنیدین نام نایک و آدیداس اولین چیزی که در ذهن تان مجسم می‌شود چیست؟ لوگو!

بر اساس میزان نفر ساعت کار ی که برای طراحی گرافیک اختصاص داده میشود.

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

قدرت گرفته از شرکت مهندسی یلدا  |  طراحی توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

در دنیای رنگارنگ امروز، آنچه به چشم می آید طراحی گرافیک قوی است. شاخصی که در نگاه اول، میان شما با دیگر رقیبان‌تان تمایر ایجاد می کند. در واقع هنر گرافیک، زبان بصری کسب و کار شما است که پیام تان را در معرفی خود به صورت دقیق، صریح و با سرعت انتقال می دهد. زبانی گویا و جهانی که برای فهم آن نیاز به هیچ ابزار یا دانش خاصی نیست. برقراری تعامل مناسب با مخاطبان می تواند رمز موفقیت شما در کسب و کارتان شود. طراح گرافیک باید این توانمندی را داشته باشد که به صورتی هنرمندانه و حرفه ای، بهترین طرح ممکن را برای کسب و کار شما ارائه دهد. تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با برخورداری از کارشناسان حرفه ای در این زمینه آماده است تا با کسانی که از اهمیت بروز و حرفه ای بودن آگاه بوده و آن را لازمه ادامه حیات کسب و کار خود می دانند، همکاری نماید.

طراحی های ایده پردازانه

دپارتمان طراحی گرافیک

طرح مخصوص برند

خدمات پس از فروش

بعد از تمامی مراحل طراحی تا تحویل وب سایت ما شما را بعد از تحویل تنها نمیگذاریم! شما بعد از تحویل وب سایت و تایید تمامی بخش ها تا 20 سال تمام پشتیبانی تیم ما را بدون قید و شرط خواهید داشت. در این فرایند پشتیبانی میتوانید تمامی سوالاتتان را با تیم و کارشناسان ما در رابطه با سئو ، گرافیک ، تولید محتوا و بخش های فنی سایت بپرسید و پاسختان را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. اما تیم ما یک سری از فعالیت هایی که شما بعد از تحویل وب سایت نیاز دارید را نیز جمع آوری کرده است که در صورت لزوم تمامی آنها را به رایگان در خدمتتان قرار میدهد.

پشتیبانی آنلاین

طراحی دوباره

آماده سازی سریع

گسترش برندینگ

جشنواره ویژه نوروز 1402

عیدانه دیجیتال مارکتینگ یلدا به صاحبان کسب و کار برای آغاز سالی پر فروش. بررسی رایگان وب سایت تان و ارائه پروپوزال، هدیه ما به شما است. فقط از تاریخ 1402/1/1 تا 1402/2/2 فرصت دارید تا جز 10 کسب و کار برگزیده باشید و سال جدید را با بهبود عملکرد وب سایت و رونق فروش تان آغاز کنید.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#