طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی ، در واقع نماینده یک شرکت است و اطلاعاتی در مورد محصولات، خدمات، تاریخچه، کارکنان و سایر اطلاعات مرتبط ارائه می دهد. این به عنوان یک مرکز دیجیتال عمل می کند که در آن مشتریان،  سرمایه گذاران و سایر ذینفعان می توانند در مورد پیشنهادات شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنند و با نام تجاری تعامل داشته باشند.

به طور کلی، یک سایت شرکتی به عنوان مرکزی برای عموم جهت کسب اطلاعات یک شرکت، پیشنهادات آن و موقعیت آن در بازار عمل می کند. هدف آن ایجاد اعتبار، ایجاد هویت برند و تسهیل ارتباط با مشتریان و ذینفعان است. شما میتوانید ما را برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی سایت در اصفهان با ما در ارتباط باشید.

0916-299-6981 همین الان شروع کن
طراحی سایت شرکتی

بخش های سایت شرکتی

یک سایت شرکتی معمول شامل بخش هایی همچون «درباره ما» است که یک نمای کلی از ماموریت، ارزش ها و تاریخچه شرکت را ارائه می دهد. همچنین شامل اطلاعاتی درباره تیم مدیریت یا هیئت مدیره شرکت و همچنین هر گونه گواهینامه یا جوایزی است که این شرکت دریافت کرده است.

بخش «محصولات و خدمات» اطلاعات دقیقی در مورد پیشنهادات شرکت، مانند شرح هر محصول یا خدمات، ویژگی‌ها، قیمت و هرگونه پیشنهاد یا تبلیغات ویژه ارائه می‌کند. این بخش همچنین ممکن است شامل نظرات مشتریان راجع به آن کالا باشد باشد.

بخش «روابط سرمایه گذار» برای شرکت های سهامی عام بسیار مهم است، زیرا اطلاعات مالی مانند گزارش های سالانه، سود فصلی و قیمت سهام را ارائه می دهد. همچنین ممکن است شامل ارائه ها، رونوشت های تماس کنفرانسی و سایر منابع برای سرمایه گذاران باشد تا از عملکرد شرکت مطلع شوند.

علاوه بر این، یک سایت شرکتی ممکن است یک بخش «وبلاگ» داشته باشد، جایی که شرکت اطلاعات، به‌روزرسانی‌ها و سایر محتوای مرتبط را در مورد صنعت به اشتراک می‌گذارد. همچنین ممکن است شامل یک بخش «اخبار و مقالات» باشد که در آن می‌توان بیانیه‌های مطبوعاتی، پوشش رسانه‌ای و سایر اخبار مربوط به شرکت را یافت.

مزیت طراحی سایت شرکتی

تاثیر طراحی سایت شرکتی بر برندینگ

وب سایت فرصتی برای یک شرکت است تا هویت برند خود را ایجاد کرده و ارتباط برقرار کند. از طریق طراحی، رنگ‌ها، تصاویر و لحن صدا، وب‌سایت می‌تواند مأموریت، ارزش‌ها و پیشنهادهای فروش منحصربه‌فرد شرکت را منتقل کند. ثبات در برندسازی در کانال‌های مختلف آنلاین و آفلاین، هویت برند را تقویت می‌کند و باعث آشنایی با مصرف‌کنندگان می‌شود.

طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان
طراحی سایت شرکتی در اصفهان

قیمت سایت شرکتی به چه عواملی بستگی دارد

  •  پیچیدگی وب سایت، مانند تعداد صفحات، پیچیدگی طراحی و میزان محتوای چند رسانه ای (تصویر ، فیلم، پادکست) می تواند بر هزینه تأثیر بگذارد.
  • همچنین سطح سفارشی سازی مورد نیاز، خواه یک قالب از پیش ساخته شده باشد یا یک طراحی کاملاً سفارشی، می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد.
  • گنجاندن ویژگی های پیشرفته مانند قابلیت های تجارت الکترونیک، انجمن ها، فرم های تماس، ثبت نام کاربر، یا سیستم های مدیریت محتوا ممکن است هزینه را افزایش دهد.
  • هزینه تولید یا سازماندهی محتوا مانند متن، تصاویر، ویدیوها یا صدا نیز می تواند یک عامل باشد.

مقالات مرتبط

اسپم اسکور چیست؟ روش های بهبود اسپم اسکور کدامند

اسپم اسکور یک معیار است که برای اندازه گیری احتمال اینکه یک وب سایت یا [...]

انواع کدهای خطا ۴۰۰ در سایت

انواع مختلفی از کدهای خطا وجود دارد که می تواند در یک وب سایت رخ [...]

مواردی که قبل از طراحی سایت باید انجام داد

برای داشتن یک وب سایت خوب و بهینه باید مواردی را قبل از انجام طراحی [...]

طراحی سایت با وردپرس

در سال های گذشته برای ساخت و ایجاد طراحی وبسایت با وردپرس باید از زبان [...]

هاست چیست؟انواع هاست

.هاست میزبان(Host) یا مکان ذخیره سازی یک وب سایت به سرور فیزیکی اشاره دارد که [...]

قیمت طراحی سایت و عوامل موثر برآن

در سال های اخیر با بروز همه گیری کرونا در تمام جهان و تعطیلی برخی [...]

طراحی وب سایت با هوش مصنوعی

اگر به دنبال روش های جدید و نوین طراحی سایت با استفاده از هوش مصنوعی [...]

پسوندهای دامنه و انواع آن

 در این مقاله میخواهیم شما را با مفهوم دامنه ، پسوندهای دامنه و  URL آشنا [...]