مدیریت شبکه‌های اجتماعی در اصفهان

حضور میلیاردها کاربر، شبکه‌های اجتماعی را به بستر مناسبی برای تبلیغِ محصولات، خدمات و جذب مشتری تبدیل کرده است. فیسبوک، یوتیوب، توئیتر، اینستاگرام، لینکدین، واتساپ، تلگرام و … شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب برای کسب و کارها هستند که متناسب با ماهیت محصول و یا خدمت، استراتژی و آواتار مارکتینگ می توان از آنها سود برد.

حضور همیشگی، ارتباط مستمر، بازاریابی پیشرفته کسب و کار، دریافت بازخورد فوری از مشتری و تعامل دو سویه تنها بخشی از مزایای حضور در شبکه‌های اجتماعی است که برای تمام کسب و کارها شرایط یکسانی جهت انتقال پیام به جامعه و مخاطب هدف را فراهم نموده است. اکنون هر چقدر که به آداب حضور آشناتر باشید، برنامه مدون و خلاقیت، چاشنی کارتان باشد، گوی سبقت را سریع تر از رقیب، از آن خود می‌کنید. دیجیتال مارکتینگ یلدا در کنار شماست تا در این مسیر با سرعت به جلو حرکت کنید.

ایجاد هویت بصری

عشق در یک نگاه، در دنیای دیجیتال مارکتینگ، مصداق صد در صدی دارد وقتی شما به گفته ی شرکت ادوبی adobe (شرکت آمریکایی سازنده نرم افزارهای رایانه ای) فقط 0.1 ثانیه فرصت دارید تا در نگاه اول، برای مخاطب خود جذابیت داشته باشید، اعتمادش را جذب کنید و به او القا کنید که آنچه می‌بیند، همان چیزی است که از شما بدست می‌آورد. ما در شبکه‌های مجازی تصویری شفاف و واقعی از کسب و کارتان خلق می‌کنیم که سبب ایجاد احساس عاطفی و آگاهی نسبت به محصول و کسب و کارتان شده میان شما و رقبایتان تمایز ایجاد کند.

برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی

تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با بهره‌مندی از نیروی متخصص، ضمن تحلیل اصولی کسب و کارتان، متناسب با اهداف و نیازمندی شما، استراتژی تبلیفات کسب و کارتان را  تدوین و با برنامه زمانبندی مشخص، اجرا می نماید.

برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی

برنامه ریزی و تدوین استراتژی پیش از شروع هرکار، شرط اصلی موفقیت در آن کار است. صاحبان کسب و کار برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی باید یک استراتژی مدون داشته باشند تا بتوانند با مدیریت صحیح فعالیت‌های خود در این بستر و نظم در کارها، در جذب و حفظ مشتری موفق باشند. در دیجیتال مارکتینگ یلدا با تحلیل کسب و کارتان، برنامه‌ریزی و تعیین استراتژی اصولی بر اساس اهداف و پرسونای مخاطب‌تان، تدوین می‌گردد و ضمن تحلیل عملکرد مخاطبتان، بر اساس نیاز، سلیقه و رفتار آنان، استراتژی پیاده سازی می‌شود.

تولید محتوا

برای موفقیت در کسب و کار خود باید استراتژی تولید محتوا داشته باشید. محتوای تولید شده اعم از متنی، تصویری و ویدئویی باید متناسب با الگوریتم شبکه اجتماعی بوده، تکراری نباشد، ارزش بالا، خلاقیت و جذابیت داشته باشد. دیجیتال مارکتینگ یلدا با تولید محتوای ارزشمند، عاری از خطا و همراه با جلوه‌های بصری، مخاطبان شما را به دنبال کننده مبدل می‌سازد.

نمونه کارها

جشنواره ویژه عید نوروز

عیدانه دیجیتال مارکتینگ یلدا به صاحبان کسب و کار برای آغاز سالی پر فروش. بررسی رایگان وب سایت‌تان و ارائه پروپوزال، هدیه ما به شما است. فقط از تاریخ 1402/1/1 تا 1402/2/2 فرصت دارید تا جز 10 کسب و کار برگزیده باشید و سال جدید را با بهبود عملکرد وب‌سایت و رونق فروش‌تان آغاز کنید.

مدیریت توییتر

توییتر یک شبکه اجتماعی متن محور و ابزاری مناسب برای ذهن خوانی مشتریان است. در این شبکه اجتماعی، کاربران با یک متن 280 کارکتری همراه با عکس، ویدئو و لینک، نظرشان را ابراز می‌نمایند و صاحبان کسب و کارها نیز می‌توانند با آگاهی از این اطلاعات و شناخت مشتریان، محصولات و خدمات شان را تبلیغ نمایند. دیجیتال مارکتینگ یلدا با مدیریت توییتر، بستر مناسبی را برایتان فراهم می‌نماید تا با اطلاع رسانی و اخبار مناسب، ضمن کمک به برند سازی، ارتباط آنی با شبکه‌ای از مشتریان‌تان داشته باشید و در لحظه از بازخوردشان مطلع شوید.

افزایش بازدید ویدیو توئیتر، لایک، کامنت و فالور از خدمات دیجیتال مارکتینگ برای صاحبان کسب و کار است.

خدمات پس از فروش

برای حضور پررنگ و معرفی موثر محصول، برند سازی و جذب مشتری، حضور در شبکه‌های اجتماعی گریز ناپذیر است پس با اطمینان از خدمات دیجیتال مارکتینگ یلدا و با همراهی ما، در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی، حضور کارآمد و موثر داشته باشید.

پشتیبانی

مواردی که باید توسط شما انجام شود اطلاع رسانی می‌گردد و در یک ارتباط منظم و همیشگی، پیگیر انجام کار و همکاری مشترک هستیم. چنانچه سوال و یا نیاز به آموزش داشته باشید، در ساعات کاری، پاسخگوی‌تان می‌باشیم.

ارائه گزارش

پس از انعقاد قرار داد و شروع پروژه، شما را در جریان مراحل انجام کار قرار می‌دهیم و برای اطمینان از پیشرف کار منطبق با استراتژی تدوین شده و اهداف تعیین شده، در پایان هر ماه گزارش کتبی ارائه می‌گردد.

خدمات پس از فروش
پشتیبانی وب سایت
نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در مورد سئو سایت، باز طراحی سایت، گرافیک و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ سوالی دارید، از ما بپرسید. جهت مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری رایگان، اطلاعات تماس‌تان را ثبت کنید.

سوالات متداول

ما با جمع‌آوری پر تکرارترین سوالات مشتریان‌مان، سعی کرده ایم پاسخگوی سوالات شما نیز باشیم. اگر سوالی دارید که نیاز به مشاوره و راهنمایی در این حوزه دارید، با ما تماس بگیرید.

اگر نیروی متخصص و استراتژی اختصاصی برای حضور در تمام شبکه‌های اجتماعی را ندارید، می‌توانید در دو شبکه‌ی اجتماعی‌ با بیشترین محبوبیت در میان مخاطبین هدف‌تان، حضور موثر و فعال داشته باشید.

شما با یک بررسی اجمالی و آنالیز ساده می‌توانید بهترین ساعات پست گذاشتن در اینستاگرام را بر اساس Reaction مخاطبان‌تان پیدا کنید. هر چه  عملکرد پست‌هایتان از لحاظ Engagement در یک ساعت خاص موفق‌تر باشد، نمودار سبزتر و هر چه عملکردتر ناموفق‌تر باشد، نمودار قرمزتر خواهد بود.

نخستین قدم این است که اهداف‌تان را معین کنید، مخاطب هدف‌تان را بشناسید و استراتژی تدوین نمایید که منجر به جذب مخاطب شود.

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

طراحی انواع وب سایت های فروشگاهی، شرکتی و معرفی و … با توجه به نیاز مشتری و به صورت کاملا ریسپانسیو و با رعایت اصول سئو در بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان

ایجاد هویت بصری

تدوین استراتژی

تولید محتوا

برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی

خدمات پس از فروش

پس از طراحی سایت و تحویل آن (آموزش و آپلود سایت بر روی هاست)، از یکسال پشتیبانی رایگان و 20 سال خدمات پس از فروش بهره مند می شوید. در این فرآیند پشتیبانی، می  توانید تمامی سوالاتتان را با تیم و کارشناسان ما در رابطه با سئو، گرافیک، تولید محتوا و بخش های فنی سایت بپرسید و پاسخ تان را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.تحویل وب سایت به شما، آغاز همکاری بلندمدت میان ما و شما است و می توانید با اطمینان از پشتیبانی و پاسخگویی تیم حرفه ای و متهعد دیجیتال مارکتینگ یلدا، بر روی هدف و توسعه فعالیت تان تمرکز کنید.

جشنواره ویژه نوروز 1402

عیدانه دیجیتال مارکتینگ یلدا به صاحبان کسب و کار برای آغاز سالی پر فروش. بررسی رایگان وب سایت تان و ارائه پروپوزال، هدیه ما به شما است. فقط از تاریخ 1402/1/1 تا 1402/2/2 فرصت دارید تا جز 10 کسب و کار برگزیده باشید و سال جدید را با بهبود عملکرد وب سایت و رونق فروش تان آغاز کنید.

پشتیبانی لحظه ای

کارشناس خدمات

آموزش

شئو نام برند

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#