چند نکته برای طراحی سایت بهتر

آیا به دنبال راه هایی برای بهبود خود به عنوان طراح وب و طراحی سایت بهتر هستید؟ ما چند نکته برای کمک به رشد خلاقانه شما گردآوری کرده ایم.

 از طرح های رنگی شلوغ اجتناب کنید.
با وجود سایه ها و رنگ های فوق العاده زیاد ، به راحتی می توان از رنگ ها عبور کرد. اگرچه طرح های رنگی روشن و جسورانه سنگ بنای زیبایی بسیاری از طراحان وب سایت را تشکیل می دهند ، اما وقتی بیش از حد رنگ ها را به هم نزدیک کنید ، نویز بصری ایجاد شده بر بقیه طراحی وب سایت غلبه می کند.

 در مورد تصاویر وب سایت فکر کنید!
عکس هایی که در طرح طراحی سایت در اصفهان استفاده می شوند ، تأثیر بسزایی در ظاهر کلی وب سایت دارند. تصاویری ضعیف با فوکوس فازی و ترکیب مشکوک می تواند حتی درخشان ترین طرح ها را کاهش دهد. عکسهای معمولی می توانند زندگی را از طراحی دور کرده ، آن را ملایم و بدون الهام بگذارند.

 با سئو آشنا باشید
ما می دانیم که شما خود را وقف هنر طراحی وب سایت نکرده اید تا از بهینه سازی موتورهای جستجو غافل شوید. اما نحوه طراحی یک وب سایت می تواند تأثیر بسزایی در SEO داشته باشد.

طراحی وب سایت را ریسپانسیو انجام دهید
دستگاه های زیادی با اندازه صفحه نمایش متفاوت وجود دارد. مهم نیست که چگونه کسی به طراحی وب سایت شما دسترسی پیدا می کند ، بدون توجه به آنچه در آن مشاهده می شود ، باید تجربه مشابهی را ارائه دهد. به جای تلاش زیاد برای ایجاد انیمیشن های بسیار پیچیده و افکت های شناور که ممکن است در هر دستگاه کار نکند ، بهتر است آن زمان را صرف بهبود رابط کاربری و UX برای همه کنید.

 تایپوگرافی را ثابت نگه دارید
وقتی برای خواندن کتاب می نشینیم ، انتظار داریم که هر صفحه از نظم و ترتیب برخوردار باشد. متن یک اندازه خواهد بود ، با فاصله دقیق تنظیم شده و از همان قالب تکراری پیروی می کند. این حس همسویی ما را درگیر خود می کند و تجربه ای بی وقفه در خواندن صفحات کتاب ارائه می دهد.

پس در طراحی سایت های خود از تایپوگرافی همسان استفاده کنید.

5/5
دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به یلدا و مشتریان بزرگ مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهای بزرگی در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان بزرگ مان حضور دارند و با مهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارنامه اینترنتی شان را آغاز کرده اند.

طراحی سایت در اصفهان

– سئو در اصفهان

– طراحی گرافیک در اصفهان

– تولید محتوا در اصفهان

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#