محمد علی صفرنورالله

Mohammad Ali Safarnorollah

طراح وب سایت

محمد علی صفرنورالله هستم متولد 13 بهمن 1381 در نجف آباد و فارغ التحصیل رشته‌ی گرافیک و رشته‌ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه نجف آباد. از سال 1399 در واحد طراحی و تولید وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری دارم. فردی دقیق، ریزبین و هنری هستم. در سال 1397 در مسابقه‌ی طراحی پوستر، حائز مقام اول در استان اصفهان شدم و در سال 1398 در مسابقه‌ی طراحی جلد کتاب، مقام اول کشور را کسب کردم. مشتریان سخت‌گیر را دوست دارم چون اطمینان دارم که می‌توانم از عهده پاسخگویی به سخت سلیقگی‌شان بر بیایم و در پایان کار، لبخند رضایت را بر چهره‌ی آنها ببینم.

وردپرس

سئو و جذب کاربر

طراحی گرافیک بصری

محمد علی صفرنورالله
دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

محمد علی صفرنورالله هستم متولد 13 بهمن 1381 در نجف آباد و فارغ التحصیل رشته ی گرافیک و رشته ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه نجف آباد. از سال 1399 در واحد طراحی و تولید وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری دارم. فردی دقیق، ریزبین و هنری هستم. در سال 1397 در مسابقه ی طراحی پوستر، حائز مقام اول در استان اصفهان شدم و در سال 1398 در مسابقه ی طراحی جلد کتاب، مقام اول کشور را کسب کردم. مشتریان سخت گیر را دوست دارم چون اطمینان دارم که می توانم از عهده پاسخگویی به سخت سلیقگی شان بر بیایم و در پایان کار، لبخند رضایت را بر چهره ی شان ببینم.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#