رضا نقی ها

Reza Naghiha

مدیر عامل

مهندس رضا نقی ها متولد 19 تیرماه 1358 در نجف آباد و فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه اصفهان است. وی در سال 1384 شرکت مهندسی یلدا را بنیان نهاد. فعالیت اصلی شرکت مهندسی یلدا، طراحی و تولید نرم افزار به سفارش مشتری است و آنچه در اندیشه و عمل ایشان نهادینه شده، اشتیاق به ایجاد تغییر، پیشرفت مداوم و افزایش نقش نرم افزار در بهبود کار و زندگی مردم است که گُواه آن غیر حضوری شدن ارائه خدمات در حوزه خدمات مشترکین صنعت برق است. مهندس نقی ها در سال 1397 با هدف حضور شرکت مهندسی یلدا در بستر آنلاین و نیز ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی دیجیتال به مشتریان بزرگ و صاحب نام‌ مان، واحد دیجیتال مارکتینگ یلدا را تاسیس نمود و اکنون بیش از 130 کسب و کار متوسط و بزرگ در داخل و بعضا خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، …) با مهر دیجیتال مارکتینگ یلدا در فضای آنلاین حضور موثر و اثربخش دارند. مهندس رضا نقی ها فردی مبادی نظم و سخت کوش است و از عادات ایشان، اشتیاق به کار و حضور اول وقت در محیط کار است.

مدیر عامل

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

مهندس رضا نقی ها متولد 19 تیرماه 1358 در نجف آباد و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه اصفهان است. وی در سال 1384 شرکت مهندسی یلدا را بنیان نهاد. فعالیت اصلی شرکت مهندسی یلدا، طراحی و تولید نرم افزار به سفارش مشتری است و آنچه در اندیشه و عمل ایشان نهادینه شده، اشتیاق به ایجاد تغییر، پیشرفت مداوم و افزایش نقش نرم افزار در بهبود کار و زندگی مردم است که گواه آن غیر حضوری شدن ارائه خدمات در حوزه خدمات مشترکین صنعت برق است. مهندس نقی ها در سال 1397 با هدف حضور شرکت مهندسی یلدا در بستر آنلاین و نیز ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی دیجیتال به مشتریان بزرگ و صاحب نام مان، واحد دیجیتال مارکتینگ یلدا را تاسیس نمود و اکنون بیش از 130 کسب و کار متوسط و بزرگ در داخل و بعضا خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، …) با مهر دیجیتال مارکتینگ یلدا در فضای آنلاین حضور موثر و اثربخش دارند. مهندس رضا نقی ها فردی مبادی نظم و سخت کوش است و از عادات ایشان، اشتیاق به کار و حضور اول وقت در محیط کار است.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#