پروژه سایت بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل

ویژگی های اختصاصی پروژه

گروه تولیدی بنیاد مسکن شهرستان آران و بیدگل، تولید کننده انواع بتن با عیارهای مختلف طبق سفارش مشتری و همچنین فروشنده انواع ماسه، شن بادامی و نخودی (به قیمت مصوب دولتی) است. وب‌سایت این شرکت در سال 1398 توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با فرایندها و مراحل مشخص شده، ایجاد و با تایید اولیه توسط کارفرما پیاده سازی شد.

زمینه فعالیت:

تولید انواع بتن، شن و ماسه

آدرس صفحه اصلی وب سایت:

 کلیک کنید !    pgbmaskan-ab.ir

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

قدرت گرفته از شرکت مهندسی یلدا  |  طراحی توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

طراحی سایت فیدار توربو کمپرسور

%60 پیشرفت

ویژگی های پروژه :

📌 طراحی صنعتی با القاء رنگ

📌 سیستم جستجو اختصاصی

📌 دریافت و نمایش نظرات کاربران

📌 جستجو اختصاصی

سایت فیدار توربو یک مرجع بسیار بزرگ از معرفی خدمات مختلف این شرکت در سطح اینترنت میباشد که در سال 1*** توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با فرایندها و مراحل مشخص شده ایجاد و با تایید اولیه توسط شرکت فیدار تایید و پیاده سازی شد. تمامی اطلاعات این وب سایت بر روی سرورهای پر قدرت شرکت یلدا واقع شده و با پهنای باند بی نهایت روزانه هزاران کاربر را میزبانی میکند. این پروژه با درصد تکمیل 60 درصدی در مرحله طراحی CMS اختصاصی قرار دارد که تصاویر لحظه به لحظه ی این پروژه را میتوانید در همین صفحه مشاهده کنید.

زمینه فعالیت :

صنعتی، کمپرسور، تولید، تعمیرات و پشتیبانی انواع کمپرسور

آدرس وب سایت :

fidarturbo.com

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

مهم ترین و اولین گام در طراحی سایت، نیازسنجی و بررسی درخواست های کارفرما و امکانات مورد نیاز برای سایت است. پس از این مرحله کارشناسان یلدا با استفاده از طراحی گرافیکی حرفه ای اقدام به پیاده سازی طرح ها روی وب سایت خواهند کرد. پس از تایید طرح اولیه توسط کارفرما، تیم طراحی سایت یلدا ضمن حفظ یکپارچگی سایت برای داشتن بهترین رابط کاربری، اقدام به طراحی قالب به صورت اختصاصی می کنند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#