پروژه سایت نیرو گستر شایان برق

ویژگی های اختصاصی پروژه

شرکت نیرو گستر شایان برق، با بیش از یک دهه فعالیت، مشاور، مجری و تولید کننده تجهیزات صنعت برق است. وب‌سایت این شرکت در سال 1399 توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با فرایندها و مراحل مشخص شده ایجاد و با تایید اولیه توسط کارفرما پیاده سازی شد. تمامی اطلاعات این وب سایت بر روی سرورهای پر قدرت شرکت مهندسی یلدا قراردارد و روزانه میزبان کاربران زیادی می‌باشد.

زمینه فعالیت:

مشاور، مجری و تولید کننده تجهیزات صنعت برق

آدرس صفحه اصلی وب سایت:

 کلیک کنید !    nirugostar.com

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

قدرت گرفته از شرکت مهندسی یلدا  |  طراحی توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

طراحی سایت فیدار توربو کمپرسور

%60 پیشرفت

ویژگی های پروژه :

📌 طراحی صنعتی با القاء رنگ

📌 سیستم جستجو اختصاصی

📌 دریافت و نمایش نظرات کاربران

📌 جستجو اختصاصی

سایت فیدار توربو یک مرجع بسیار بزرگ از معرفی خدمات مختلف این شرکت در سطح اینترنت میباشد که در سال 1*** توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با فرایندها و مراحل مشخص شده ایجاد و با تایید اولیه توسط شرکت فیدار تایید و پیاده سازی شد. تمامی اطلاعات این وب سایت بر روی سرورهای پر قدرت شرکت یلدا واقع شده و با پهنای باند بی نهایت روزانه هزاران کاربر را میزبانی میکند. این پروژه با درصد تکمیل 60 درصدی در مرحله طراحی CMS اختصاصی قرار دارد که تصاویر لحظه به لحظه ی این پروژه را میتوانید در همین صفحه مشاهده کنید.

زمینه فعالیت :

صنعتی، کمپرسور، تولید، تعمیرات و پشتیبانی انواع کمپرسور

آدرس وب سایت :

fidarturbo.com

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#