پروژه طراحی سایت فیدار توربو کمپرسور

ویژگی های اختصاصی پروژه

شرکت فیدار توربو کمپرسور پارس با یک دهه سابقه، در زمینه ساخت، تولید، طراحی، تامین، نگهداری و تعمیرات ماشین آلات دوار از جمله توربوکمپرسورهای گازی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه و نیروگاه فعالیت دارد و در سال 1400 لوگو و وب‌سایت دو زبانه خود را توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ یلدا طراحی نمود. این شرکت بدلیل رضایت از همکاری و خدمات پس از فروش شرکت یلدا، فاز دوم همکاری خود را با خرید MIS فریار با شرکت ما ادامه داده است که قدردان حسن اعتمادشان هستیم.

زمینه فعالیت:

تولید کننده توربوکمپرسورهای گازی در پالایشگاه و نیروگاه

آدرس صفحه اصلی وب سایت:

 کلیک کنید !    fidarturbo.com

دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

قدرت گرفته از شرکت مهندسی یلدا |  طراحی توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

طراحی سایت فیدار توربو کمپرسور

%60 پیشرفت

ویژگی های پروژه :

📌 طراحی صنعتی با القاء رنگ

📌 سیستم جستجو اختصاصی

📌 دریافت و نمایش نظرات کاربران

📌 جستجو اختصاصی

سایت فیدار توربو یک مرجع بسیار بزرگ از معرفی خدمات مختلف این شرکت در سطح اینترنت میباشد که در سال 1*** توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا با فرایندها و مراحل مشخص شده ایجاد و با تایید اولیه توسط شرکت فیدار تایید و پیاده سازی شد. تمامی اطلاعات این وب سایت بر روی سرورهای پر قدرت شرکت یلدا واقع شده و با پهنای باند بی نهایت روزانه هزاران کاربر را میزبانی میکند. این پروژه با درصد تکمیل 60 درصدی در مرحله طراحی CMS اختصاصی قرار دارد که تصاویر لحظه به لحظه ی این پروژه را میتوانید در همین صفحه مشاهده کنید.

زمینه فعالیت :

صنعتی، کمپرسور، تولید، تعمیرات و پشتیبانی انواع کمپرسور

آدرس وب سایت :

fidarturbo.com

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

مهم ترین و اولین گام در طراحی سایت، نیازسنجی و بررسی درخواست های کارفرما و امکانات مورد نیاز برای سایت است. پس از این مرحله کارشناسان یلدا با استفاده از طراحی گرافیکی حرفه ای اقدام به پیاده سازی طرح ها روی وب سایت خواهند کرد. پس از تایید طرح اولیه توسط کارفرما، تیم طراحی سایت یلدا ضمن حفظ یکپارچگی سایت برای داشتن بهترین رابط کاربری، اقدام به طراحی قالب به صورت اختصاصی می کنند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#