مهرنوش جعفری

Mehrnoosh Jafari

مدیر بازاریابی و فروش

مهرنوش جعفری هستم متولد 24 اسفندماه 1358 اهل اهواز و فارغ التحصیل رشته‌ی مدیریت دولتی از دانشگاه اصفهان. از ابتدای سال 1394 تاکنون، در واحد فروش شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری مستمر دارم. مثبت اندیش و اخلاق مدار هستم و سعی‌ام بر این بوده و هست که در کار، حرف و عملم یکی باشد و همین باور، تجارب خوبی از شکل گرفتن همکاری‌های بزرگ مبتنی بر اعتماد را در دوران کاری‌ام رقم زده است. تمام مشتریان را دوست خود می‌دانم و برای حفظ این دوستی ارزشمند می کوشم.

روابط عمومی

مهرنوش جعفری
دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

مهرنوش جعفری هستم متولد 24 اسفندماه 1358 اهل اهواز و فارغ التحصیل رشته ی مدیریت دولتی از دانشگاه اصفهان. از ابتدای سال 1394 تا کنون، در واحد فروش شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری مستمر دارم. مثبت اندیش و اخلاق مدار هستم و سعی ام بر این بوده و هست که در کار، حرف و عملم یکی باشد و همین باور، تجارب خوبی از شکل گرفتن همکاری های بزرگ مبتنی بر اعتماد را در دوران کاری ام رقم زده است. تمام مشتریان را دوست خود می دانم و برای حفظ این دوستی ارزشمند می کوشم.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#