مجید احمدی

Majid Ahmadi

طراح سایت

مجید احمدی هستم متولد 25 آذر 1369 اهل آباده، فارغ التحصیل رشته‌ی فناوری اطلاعات از دانشگاه شاهین شهر و مدرس برنامه نویسی و طراحی وب سایت. تعداد زیادی از دانش آموختگانم به بازار کار پیوسته‌اند و درآمد معقولی دارند. از سال 1398 تاکنون در واحد طراحی و تولید وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری دارم. یکی از پروژه‌های طراحی وب سایت به سفارش مشتری، طرح برگزیده نمایشگاه بین المللی تهران در سال 1400 در گروه استارت آپ ها شد. علاقمند یادگیری و ارتقاء هستم تا دانش آموختگانم نیز علم شان به روز باشد. در کار ایده پرداز، پرتلاش و متعهد هستم. پروژه‌هایی که انجام داده‌ام منجر به همکاری درازمدت شده‌اند و برای توسعه پروژه و یا همکاری جدید خود یا دوستان، مراجعه مجدد داشته‌اند.

متخصص وردپرس

برنامه نویس قالب های اختصاصی

مجید احمدی
دانشگاه اصفهان
عطارلند
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
شرکت برق
پارس پک
فیدار توربو
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، ...) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

| اطلاعات تماس

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

مجید احمدی هستم متولد 25 آذر 1369 اهل آباده، فارغ التحصیل رشته ی فناوری اطلاعات از دانشگاه شاهین شهر و مدرس برنامه نویسی و طراحی وب سایت. تعداد زیادی از دانش آموختگانم به بازار کار پیوسته اند و درآمد معقولی دارند. از سال 1398 تاکنون در واحد طراحی و تولید وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری دارم. یکی از پروژه های طراحی وب سایت به سفارش مشتری، طرح برگزیده نمایشگاه بین المللی تهران در سال 1400 در گروه استارت آپ ها شد .علاقمند یادگیری و ارتقاء هستم تا دانش آموختگانم نیز علم شان به روز باشد. در کار، ایده پرداز، پرتلاش و متعهد هستم. پروژه هایی که انجام داده ام منجر به همکاری درازمدت شده اند و برای توسعه پروژه و یا همکاری جدید خود یا دوستان، مراجعه مجدد داشته اند.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#