اخبار و مقالات / دیجیتال مارکتینگ / طراحی سایت / ویژگی های یک شرکت طراحی وب سایت

ویژگی های یک شرکت طراحی وب سایت

از اونجایی که ابزارهای آماده و رایگان ( و یا ارزان قیمت ) ساخت وب سایت سراسر اینترنت را فراگرفته است انتخاب شرکت طراحی وب سایت یا شخص مناسب برای برون سپاری پروژه های طراحی وب سایت یکی از مهمترین چالش ها و دغدغه های مشتریان این حوزه است.

در مقاله زیر سعی شده است اصلی ترین ویژگی های یک شرکت طراحی وب سایت مناسب را با شما در میان بگذاریم:

فاکتور اول –  قیمت یا تعرفه شرکت طراحی سایت :

بهر حال اولین و مهم ترین فاکتور خرید هر خدمت یا کالایی قیمت اون کالاست شما ، اما در زمینه راه اندازی وب سایت های اینترنتی بازه خیلی متفاوتی وجود داره و بر اساس فاکتورهای مختلفی این قیمت ارائه می شه چند تا از فاکتورهایی که روی قیمت یک وب سایت تاثیر میزاره رو تو لیست پایین اوردم :

  • تکنولوژی و ابزارهای استفاده شده در وب سایت
  • میزان استفاده از ابزارهای رایگانی همچون وردپرس
  • میزان تجربه و حرفه ای بودن تیم پیاده ساز وب سایت
  • و…

هر کدام از معیارها میتونه قیمت رو بالا یا پایین ببره ، در حال حاضر چیزی بالغ بر ۷۰ درصد کل پروژه های وب سایت از وردپرس و بخش زیادی از همین تعداد از قالب های آماده وردپرس استفاده می کنند بنابراین قیمت رقابتی زیادی وجود دارد که در ادامه و مقالات آتی به ایرادات و مزایای استفاده از این روش خواهیم پرداخت و در حال حاضر فقط این نکته قابل ذکر است که قیمت های بیش از حد پایین طراحی وب سایت برخی از شرکت ها و افراد به همین دلیل است ، در نتیجه در زمینه برون سپاری پروژه های وب سایت قیمت متناسب را انتخاب نمایید نه هر قیمت پایینی را .

فاکتور دوم – موقعیت جغرافیایی شرکت طراحی سایت

این معیار یکی از کم اهمیت ترین معیارهای ممکن در انتخاب است اما بهر حال بی اهمیت نیست ، به عنوان مثال یک شرکت طراحی سایت در اصفهان برای یک مشتری اصفهانی گزینه مناسب تری است اگر بقیه معیارهای مورد نیاز مشتری را تامین کند.

فاکتور سوم – رزومه و سابقه شرکت پیاده ساز

بر خلاف معیار قبلی یکی از پر اهمیت ترین معیارها سابقه شرکت طراح و پیاده ساز وب سایت است ، نمونه کارهای شرکت را ببینید ، سالهای فعالیت آن شرکت را بررسی کنید و از مسئول فروش آنها بخواهید از رزومه شرکت و پروژه های قبلی موفق شرکت برای شما صحبت کند.

فاکتور چهارم – پشتیبانی فنی وب سایت

شرکت های طراحی وب سایت معمولا پس از تحویل بازه زمانی ۳ ماه تا یکسال سایت تحویلی را رایگان پشتیبانی می کنند و پس از آن پشتیبانی با پرداخت هزینه ممکن است . شرکتی را برای پیاده سازی وب سایت خود انتخاب کنید که در زمان اتمام پشتیبانی فنی نیز به شما خدمات ارائه دهند حتی با دریافت هزینه .

 

 

امتیاز به مطلب

درباره ی دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو، با بیش از 14 سال سابقه همراه شماست تا رونق بخش کسب و کار شما باشد.

همچنین ببینید

طراحی وب سایت در اصفهان

قیمت پروژه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

انجام پروژه های طراحی وب سایت یک کار خدماتی محسوب می شود از این جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =