اخبار و مقالات / دیجیتال مارکتینگ / قیمت پروژه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

قیمت پروژه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

انجام پروژه های طراحی وب سایت یک کار خدماتی محسوب می شود از این جهت یکی از دغدغه های مشتریان و حتی طراحان و برنامه نویسان وب سایت نحوه محاسبه صحیح قیمت یک پروژه طراحی سایت است با ما باشید تا در کنار هم برخی از پارامترهای موثر در تعرفه های پیاده سازی وب سایت را مرور کنیم.

مجری یک طراح سایت است یا یک شرکت طراحی وب سایت ؟

یکی از پارامترهای مهم برای قیمت یک وب سایت مجری یا پیاده ساز وب سایت است . طبیعتا در صورتی که پروژه به صورت شخصی برون سپاری شود قیمت پروژه کاهش می یابد زیرا شرکت ها برای جبران هزینه های جاری معمولا قیمت بالاتری برای یک وب سایت ارائه می دهند. البته لازم به ذکر است که ریسک برون سپاری به شخص نسبت به یک شرکت معتبر طراحی وب سایت بالاتر است در نتیجه باید بر اساس پروژه و شرایط تصمیم گرفت.

موقعیت جغرافیایی

یک پروژه وب سایت در ایران قیمت متفاوتی نسبت به امریکا دارد همینطور قیمت طراحی یک فروشگاه اینترنتی در اصفهان به مراتب کمتر از شهری مانند تهران است . دلیل چنین اتفاقی هم مشخص است تفاوت هزینه های جاری شرکت ها و افراد ، به عنوان مثال دستمزد برنامه نویس کارمند شرکت مجری.

تکنولوژی پیاده سازی وب سایت

استفاده از ابزارهای آماده قطعا صرفه جویانه و در مسیر کاهش هزینه های طراحی وب سایت است. به عنوان مثال شرکت های که طراحی سایت را به وسیله وردپرس انجام می دهند به مراتب سایت های ارزان تری نسبت به برنامه نویسی اختصاصی ارائه می دهند.

امکانات درخواستی کارفرما

اخرین موردی که در مقاله امروز مطرح می کنیم خواسته های کارفرمای پروژه طراحی سایت است. برخی خواسته های کارفرما به صورت روتین است و قطعا در پایگاه دانش مجری پروژه موجود است که باعث کاهش هزینه ها می شود در نقطه مقابل خواسته های اختصاصی کافرما باعث افزایش هزینه طراحی وب سایت می شود.

 

جهت طراحی سایت در اصفهان با ما تماس بگیرید.

 

۵ (۱۰۰%) ۱ vote
Summary
Article Name
قیمت پروژه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟
Description
انجام پروژه های طراحی وب سایت یک کار خدماتی محسوب می شود از این جهت یکی از دغدغه های مشتریان و حتی طراحان و برنامه نویسان وب سایت نحوه محاسبه صحیح قیمت یک پروژه طراحی سایت است
Author
Publisher Name
یلدا دیجیتال

درباره ی دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو، با بیش از 14 سال سابقه همراه شماست تا رونق بخش کسب و کار شما باشد.

همچنین ببینید

چند نکته برای طراحی سایت بهتر

فهرست مطالب1  از طرح های رنگی شلوغ اجتناب کنید.2  در مورد تصاویر وب سایت فکر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =