اخبار و مقالات / دیجیتال مارکتینگ / آیا طراحی سایت با وردپرس مشابه mvp  عمل می کند؟

آیا طراحی سایت با وردپرس مشابه mvp  عمل می کند؟

همانگونه که می دانید MVP نسخه ای از محصول است که فقط دارای ویژگی های لازم و کافی باشد تا مشتریان بتوانند استفاده خود از نرم افزار یا محصول شما را استفاده نمایند و در بلند مدت می توان برای توسعه محصول کامل تر و با ویژگی های بیشتر از بازخورد مشتریان نیز استفاده کرد. MVP معمولا در زمان کوتاه تری و هزینه به مراتب کمتری از محصول اصلی تولید می شود ولی آیا در راه اندازی وب سایت یا طراحی وب سایت های اینترنتی می توان از وردپرس به عنوان mvp استفاده کرد ؟ با ما باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوای (CMS) متن باز و رایگان است که بیشترین طرفدار را در میان رقبای خود دارد ، ویژگی هایی که در زیر از وردپرس مرور می کنیم می تواند توانمندی های وردپرس را برای ایجاد یک mvp محصول با این ابزار بررسی کند.

  • هزینه راه اندازی پایین

وقتی شما از وردپرس استفاده می کنید هزینه راه اندازی اولیه وب سایت شما می تواند خیلی پایین و مناسب باشد به همین دلیل گزینه مناسبی برای راه اندازی اولیه کسب و کار شما است.

  • زمان راه اندازی کوتاه

استفاده از هر ابزار آماده ای بخشی از زمان توسعه سایت شما را کوتاه تر می کند وردپرس نیز با به دوش کشیدن بخش اعظمی از کار زمان راه اندازی اولیه شما را به طرز فوق العاده ای کاهش می دهد.

  • استفاده از افزونه های موجود

توسعه دهندگان و برنامه نویسان زیادی برای وردپرس افزونه های متفاوت در زمینه های متفاوت تولید می کنند و برخی از این افزونه ها قابلیت های مهم و زیادی را برای شما به ارمغان می آورند و نتیجه باعث کاهش زمان فرآیند توسعه و همچنین هزینه می گردد.

  • قالب های موجود

شما حتی می توانید از قالب های ظاهری اماده وردپرس نیز استفاده نمایید که این موضوع به شما امکان سرعت بخشی به کارتان را می دهد ، البته این مورد یکی از مواردی است که کمتر پیشنهاد می شود زیرا وقتی از قالب آماده استفاده می کنید همزمان با تعداد زیادی وب سایت مشابه می شوید و این بازخورد مناسبی از نگاه مشتریان شما ندارد.

 

شما می توانید برای راه اندازی کسب و طراحی وب سایت خود از مشاوران ما استفاده کنید.

 

 

امتیاز به مطلب

درباره ی دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و سئو، با بیش از 14 سال سابقه همراه شماست تا رونق بخش کسب و کار شما باشد.

همچنین ببینید

چند نکته برای طراحی سایت بهتر

فهرست مطالب1  از طرح های رنگی شلوغ اجتناب کنید.2  در مورد تصاویر وب سایت فکر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =