افسانه افشاری

Afsane Afshari

طراح و گرافیست

افسانه افشاری هستم متولد 14 فروردین 1372 اهل اصفهان و فارغ التحصیل رشته‌ی گرافیک از دانشگاه هنر سپهر اصفهان. از سال 1399 در واحد طراحی گرافیک شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری دارم. خلاقیت و ایده پردازی را رُکن اساسی کارم میدانم و فردی با پشتکار، متعهد و منعطف هستم. در هر پروژه سعی می‌کنم بهترین کارم را ارئه دهم و طرحی بزنم که در عین زیبایی و اصالت، متناسب با حال و هوای کسب و کار و برگرفته از روحیه و سلیقه مشتری باشد.

طراحی گرافیک بصری

طراح محیط کاربری UI

افسانه افشاری

افسانه افشاری هستم متولد 14 فروردین 1372 اهل اصفهان و فارغ التحصیل رشته ی گرافیک از دانشگاه هنر سپهر اصفهان. از سال 1399 در واحد طراحی گرافیک شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری دارم.خلاقیت و ایده پردازی را رکن اساسی کارم میدانم و فردی با پشتکار، متعهد و منعطف هستم. در هر پروژه سعی می کنم بهترین کارم را ارئه دهم و طرحی بزنم که در عین زیبایی و اصالت، متناسب با حال و هوای کسب و کار و برگرفته از روحیه و سلیقه مشتری باشد.

شرکت برق
دانشگاه اصفهان
شرکت شیشه ایمنی امید اصفهان
فیدار توربو
پارس پک
آتا سنگ

درسال 1397 برای ارائه خدمات با کیفیت بازاریابی اینترنتی و با هدف خدمت رسانی به شرکت یلدا و مشتریان بزرگ‌مان، به عنوان جزیی از پیکره شرکت مهندسی یلدا و با نام دیجیتال مارکتینگ یلدا، کارمان را آغاز کردیم و اکنون مفتخریم که نام کسب و کارهایی بزرگ، در داخل و خارج از کشور (عمان، کانادا، بلژیک، . . .) در فهرست اسامی مشتریان معتبر‌مان حضور دارند که با مُهر دیجیتال مارکتینگ یلدا، کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کرده و یا رونق داده اند.

طراحی و توسعه توسط تیم دیجیتال مارکتینگ یلدا ©

#