طراحی سایت بهتر با چند نکته طلایی

طراحی سایت بهتر با چند نکته طلایی

چند نکته برای طراحی سایت بهتر

آیا به دنبال راه هایی برای بهبود خود به عنوان طراح وب و طراحی سایت بهتر هستید؟ ما چند نکته برای کمک به رشد خلاقانه شما گردآوری کرده ایم.

از طرح های رنگی شلوغ اجتناب کنید.

با وجود سایه ها و رنگ های فوق العاده زیاد ، به راحتی می توان از رنگ ها عبور کرد.

اگرچه طرح های رنگی روشن و جسورانه سنگ بنای زیبایی بسیاری از طراحان وب سایت را تشکیل می دهند. اما وقتی بیش از حد رنگ ها را به هم نزدیک کنید. نویز بصری، در طراحی وب سایت تاثیر میگذارد.

 

 در مورد تصاویر وب سایت فکر کنید!

عکس هایی که در طرح طراحی سایت در اصفهان استفاده می شوند ، تأثیر بسزایی در ظاهر کلی وب سایت دارند. تصاویری ضعیف با فوکوس فازی و ترکیب مشکوک می تواند حتی درخشان ترین طرح ها را کاهش دهد. عکسهای معمولی می توانند زندگی را از طراحی دور کرده ، آن را ملایم و بدون الهام بگذارند.

 با سئو آشنا باشید

ما می دانیم که شما خود را وقف هنر طراحی وب سایت نکرده اید تا از بهینه سازی موتورهای جستجو غافل شوید. اما یک طراحی خوب می تواند تأثیر بسزایی در SEO داشته باشد.

 

نکات طلایی طراحی سایت

 

طراحی وب سایت را ریسپانسیو انجام دهید

دستگاه های زیادی با اندازه صفحه نمایش متفاوت وجود دارد. مهم نیست که چگونه کسی به طراحی وب سایت شما دسترسی پیدا می کند ، بدون توجه به آنچه در آن مشاهده می شود ، باید تجربه مشابهی را ارائه دهد. به جای تلاش، زیاد برای ایجاد انیمیشن بسیار پیچیده و افکت شناور که ممکن است. در هر دستگاه کار نکند ، بهتر است آن زمان را صرف بهبود رابط کاربری و UX برای همه کنید.

برای چک کردن رسپانسیو صفحاتتون میتوانید از این سایت responsinator.com استفاد کنید.

 تایپوگرافی را ثابت نگه دارید

وقتی کتا میخوانیم، انتظار داریم که هر صفحه از نظم و ترتیب برخوردار باشد. متن یک اندازه خواهد بود. با فاصله دقیق تنظیم شده و از همان قالب تکراری پیروی می کند. این حس همسویی ما را درگیر خود می کند و تجربه ای بی وقفه در خواندن صفحات کتاب ارائه می دهد. پس از تایپوگرافی همسان استفاده کنید.

جهت سفارش سایت و مشاوره رایگان با این شماره 3130 9100 – 031 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *